KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8368459
nr 836 8459
Pastell
C, Åkerman, kustmotiv med solnedgång, motivets mått: 57x701800-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:52:43
5/7 23:31:17